Yeni Çalışmalar

 
Belediyemizin yaptığı çalışmalar neticesinde vatandaşlarımızın zamanlarını değerlendirecekleri bir parka kavuştu.İçinde çocuk parkı, yürüyüş yolu, kamelyalar, içme suyu, kır kafeteryası bulunup halkımızın hizmetine sunulmuştur.
Erkilet General Emir Mahallesi Yıldırım caddesi kaldırım, atık su ve asfalt çalışmaları tamamlanmış olup güzel bir görünüme kavuşmuştur.

 

Erkilet Bulvarı ile yıldırım caddesinin birleştiği kavşak çalışması tamamlanmış olup yeni görünümüne kavuşmuş ve trafik akışı düzene girmiştir.

Milli günlerde ihtiyaç duyulan Geniş tören alanı sorunu Erkilet belediyesi binasının yanında bulunan boş alan değerlendirilerek ortadan kaldırılmıştır.

 

Erkilet belediyesi M.Akif Ersoy'da bulunan eski sağlık ocağı binası restore edilerek fitnes salonu ve çocuk kreşi olarak hizmet verecektir. Restorasyonuna devam edilmektedir.

Erkilet belediyesi M.Akif Ersoy Mahallesinde halkın ihtiyacını karşılayabilmesi için yeni pazar yeri inşa edilmiştir.

 

Erkilet-Kayseri bağlantı yolu olan Erkilet Bulvarı genişletilerek asfalt,kaldırım ve orta refüj yapım işleri Belediyemizin çalışmaları sonucu tamamlanmıştır.

Hasbağ mevkiinde bulunan vatandaşlarımızın ulaşım sorununu çözmek için Belediyemiz çalışmalarını hızlandırmış olup yoğun bir biçimde çalışmaktadır.

Hasbağ mevkiinde bulunan yol vatandaşlarımızın ihtiyacını karşılayamaz olmuştur. Belediyemiz Fen İşleri ekipleri yol genişletme çalışmalarını yoğun bir biçimde sürdürmektedir.
Erkilet Belediyesi Zade mahallesinde vatandaşlarımızın ulaşımı patika yollarla sağlanıyordu. Erkilet Belediyesi Fen İşleri ekipleri bu mahallemizde yol genişletme çalışmalarına başlamıştır.
Erkilet Belediyesi Fen İşleri ekipleri Hasbağ mevkii yol genişletme çalışmalarına değişik sokaklarda devam ediyor.

Erkilet Belediyesi Tepe mahallesi Hanönü mevkiindeki ihtiyac üzerine Wc-Lavabo yapılmıştır.

Erkilet Belediyesi M.Akif Ersoy mahallesinde yapılan pazar yerinin üst kısmına çevrede bulunan okul ve cami dolayısıyla vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte zamanlarını değerlendirebilecekleri Park alanı yapılmaktadır.
Erkilet Belediyesi M.Akif Ersoy mahallesi Pazar yeri üst kısmına yapılmakta olan ve çalışmaları süren park alanından bir görünüm.
Beldemiz M.Akif Ersoy Mahallesi Aşıkhasan caddesinden sokak aralarına ve park bahçelerinde kullanılmak üzere Belediyemiz tarafından Bülbülpınar mevkiinden çıkarılan içme suyu hattının cadde üzerinden geçirilerek sokak aralıran dağıtılması ve çevre düzenleme işi devam etmektedir.Boruların çekildiği kısımlarda bozulan kaldırımların yeniden yapılması devam etmektedir.
Erkilet M.Akif Ersoy mahallesi H.Ahmet Arısoy caddesi üzerinde bulunan 100 araçlık otopark çalışması devam ediyor.
 
Belediyemiz çalışmalarını yoğunlaştırarak birçok bölgede kaldırım, yol, park, yeşillendirme yapmaktadır.
Erkilet Belediyesi General Emir Mahallesi Yıldırım caddesi 3.sokakta, trafiğin akışını rahatlatacak şekilde yeniden plan tadilatı yapılarak düzenleme çalışmaları hızla devam etmektedir.
Erkilet Yüzüncü Yıl Mahallesinde Tadilatı yapılan park ve çevresinden bir görünüm.